ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΕΚΠ.ΕΤΟΥΣ 2015-2016

• Νέα

Σας περιμένουμε και φέτος στα ΔΩΡΕΑΝ εκπαιδευτικά προγράμματα του Κέντρου Δια Βίου Μάθησης του Δήμου Ιστιαίας Αιδηψού.
Υποβολή αιτήσεων από Δευτέρα 5/10/2015 στο γραφείο του κέντρο δια βίου μάθησης Ιστιαίας Αιδηψού, στο πρωτόκολλο του Δήμου, στα ΚΕΠ καθώς και με email sto kdvm908@gmail.com ή με φαξ στο 2226022261
Στο Κ.Δ.Β.Μ του Δήμου ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΙΔΗΨΟΎ μπορούν να δημιουργηθούν τμήματα για τα προγράμματα:Εθνικής και Τοπικής Εμβέλειας .
Τα προσφερόμενα προγράμματα μπορούν να παρακολουθήσουν ενήλικες κάθε εθνικής προέλευσης, ηλικίας και μόρφωσης. Για την ένταξη των ενδιαφερομένων στα τμήματα απαιτείται η συμπλήρωση σχετικής αίτησης και η υποβολή φωτοτυπίας της αστυνομικής ταυτότητας.
Για πληροφορίες και εγγραφές οι ενδιαφερόμενοι/-ες μπορούν όλες τις εργάσιμες μέρες και ώρες να επικοινωνούν στο τηλέφωνο 2226350309 κα Τριάντη Παναγιώτα -Υπεύθυνη Εκπαίδευσης, Ανάπτυξης και Διασφάλισης ποιότητας του ΚΔΒΜ του Δήμου Ιστιαίας Αιδηψού ( Γραφείο Προσωπικού Δημοτικό Δημοτικό Κατάστημα Αιδηψού) .
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας για του υποψηφίους που καταθέτουν αίτηση για πρώτη φορά.
ANAΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ
ΟΔΗΓΙΕΣ.