• Νέα

ΔΩΡΕΑΝ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
Υπό την μέριμνα του Λαογραφικού-Εκπολιτιστικού Συλλόγου Ιστιαίας
Και του Δήμου Ιστιαίας-Αιδηψού
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι ο Λαογραφικός – Εκπολιτιστικός Σύλλογος Ιστιαίας σε συνεργασία με το Δήμο Ιστιαίας – Αιδηψού και τους διακεκριμένους γιατρούς κ. Βασίλειο Παπαευσταθίου (γυναικολόγο) και κ. Κωνσταντίνο Σούρα (ουρολόγο):
Προσφέρουν ΔΩΡΕΑΝ ιατρικές εξετάσεις σε άτομα που αντιμετωπίζουν δυσκολία πρόσβασης στις Υπηρεσίες Υγείας, είτε για οικονομικούς είτε για κοινωνικούς λόγους. Τα αντικείμενα των εξετάσεων θα είναι:
α) ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (TEST PAP)
β) ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΑΤΗ
Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 03/10/2015 και την Κυριακή 04/10/2015 από τις 9:00 το πρωί έως και τις 17:00 το απόγευμα στους χώρους του Κέντρου Υγείας Ιστιαίας.
Όσοι επιθυμούν να εξετασθούν πρέπει να το δηλώσουν τηλεφωνικά καλώντας στα τηλέφωνα:
22260 52690 και 6976551643
Δήμος Ιστιαίας-Αιδηψού