ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ: Σύγχρονες διεθνείς τουριστικές τάσεις, με έμφαση στην αειφόρο και βιώσιμη ανάπτυξη των προορισμών
Αξιότιμοι -ες/ Κύριοι -ες,
Η προσαρμογή μας στις διαρκώς μεταβαλλόμενες ανάγκες της Παγκόσμιας κ Εγχώριας αγοράς, οφείλει να είναι άμεση και διαρκής.
Στο πλαίσιο αυτό και σε συνεργασία με την marketing Greece, υλοποιούμε και στις 5 Περιφερειακές μας Ενότητες , διαδικτυακά σεμινάρια (webinars),
με θέμα «Σύγχρονες διεθνείς τουριστικές τάσεις, με έμφαση στην αειφόρο και βιώσιμη ανάπτυξη των προορισμών» και αποδέκτες τους επαγγελματίες του Τουρισμού, της Εστίασης, του Πολιτισμού, αλλά και στους εκπροσώπους των ΟΤΑ Ά και Β´ βαθμού .
Αναμένουμε τη συμμετοχή και τις τοποθετήσεις σας.
Με εκτίμηση
Ηλίας Γ. Μπουρμάς | |
Εντεταλμένος Σύμβουλος Τουρισμού, Αθλητισμού και Εθελοντισμού | |
T: 22213 53792
Κ: 6942 985004 F: 22210 36056 ibourmas@pste.gov.gr – www.pste.gov.gr Λ. Χαϊνά 93, 34132 Χαλκίδα |
Great info and right to the point. I don’t know if this is really
the best place to ask but do you folks have any ideea where to employ some professional
writers? Thx 🙂 Lista escape room
I like this site very much, Its a rattling nice situation to
read and receive information..
Pretty! This has been an incredibly wonderful post. Thank you for providing these details.
Excellent blog you have got here.. It’s difficult to find good quality writing like yours these days. I really appreciate individuals like you! Take care!!
Spot on with this write-up, I honestly feel this website needs far more attention. I’ll probably be returning to read more, thanks for the information!
The next time I read a blog, I hope that it won’t fail me just as much as this one. I mean, Yes, it was my choice to read, nonetheless I really thought you would probably have something useful to talk about. All I hear is a bunch of moaning about something that you can fix if you weren’t too busy seeking attention.
An intriguing discussion is definitely worth comment. There’s no doubt that that you ought to publish more on this subject, it might not be a taboo subject but usually people do not speak about such issues. To the next! Cheers.
Good day! I could have sworn I’ve visited this web site before but after looking at many of the posts I realized it’s new to me. Anyways, I’m certainly happy I found it and I’ll be bookmarking it and checking back regularly.
I blog often and I genuinely appreciate your content. This great article has really peaked my interest. I am going to take a note of your website and keep checking for new information about once a week. I opted in for your RSS feed as well.
After looking into a handful of the blog articles on your web page, I really appreciate your way of writing a blog. I book-marked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Please check out my web site too and tell me your opinion.
Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this post and also the rest of the site is extremely good.
It’s difficult to find educated people for this topic, however, you sound like you know what you’re talking about! Thanks
Pretty! This was an incredibly wonderful article. Thank you for supplying these details.