ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ Δ.Σ. ΣΤΙΣ 06/12/2019

Ιστιαία 02 . 12. 2019
Αριθμ. Πρωτ. : 14290

ΘΕΜΑ:΄΄Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου΄΄.

Σας καλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Ιστιαίας – Αιδηψού, η οποία θα γίνει στο Δημαρχείο Ιστιαίας – Αιδηψού, στην Ιστιαία, στις 6 του μηνός Δεκεμβρίου 2019 ημέρα Παρασκευή και ώρα 14.00, με θέματα ημερήσιας διάταξης :

1.-Επί της υπ’ αριθμ.226/2019 απόφασης της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου, με θέμα:΄΄Σύνταξη σχεδίου τροποποίησης προϋπολογισμού έτους 2019΄΄.
2.- Εξουσιοδότηση Δημάρχου για την υπογραφή συμφωνητικού με την Δ.Ε.Υ.Α. Μαντουδίου-Λίμνης-Αγίας ΄Αννας.
3.-Παράταση Προγραμματικής Σύμβασης για την λειτουργία του Γραφείου Ανταποκριτή Ο.Α.Ε.Δ. Δημοτικής Ενότητας Ιστιαίας.
4.-Παράταση Προγραμματικής Σύμβασης για την λειτουργία του Γραφείου Ανταποκριτή Ο.Α.Ε.Δ. Δημοτικής Ενότητας Αιδηψού.

Ο
Πρόεδρος του Δημοτικού